VİDEO MERGE EASY VİDEO MERGER VİDEO JOİNER PRO V1.5 APK İNDİR.

VİDEO MERGE EASY VİDEO MERGER VİDEO JOİNER PRO V1.5 APK İNDİR.

VİDEO MERGE EASY VİDEO MERGER VİDEO JOİNER PRO V1.5 APK İNDİR.

En sevdiğiniz videolarınızı tek bir videoda birleştirin birleştirin ve daha da çekici hale getirin. Videolarınızı birleştirmek için herhangi bir karmaşık yazılıma güvenmeniz gerekmez. Video Birleştirme, videolarınızı doğrudan telefonunuzdan birleştirmenizi sağlar.Video Birleştirme video dosyalarını tek bir dosyada birleştirmek ve birleştirmek için basit bir uygulama. Farklı kare hızına aynı kare boyutuna ve aynı ses hızına sahip farklı video formatlarını destekler. Video Birleştirme  Yan Yana yaratıcı videolar yapmanızı sağlayan benzersiz bir uygulamadır. İki video çekin ve bunları bir videoda birleştirin ve yan yana oynattıklarını görün.Video Birleştirme kullanarak şunları yapabilirsiniz.Video Yan Yana Birleştirme İki video seçin; videolar yan yana bir araya getirilecektir.Video Aşağı Yukarı Birleştirme İki video seçin videolar yukarı aşağı stilde birleştirilecektir.Video Sıralı Olarak Birleştirme İki video seçin ve videolar bir stilden sonra bir araya gelecek.Video Birleştirme arka planda çalışır ve videonuz işlenirken başka şeyler yapmanıza izin verir.Video Birleştirme en sevdiğiniz videolarınızı tek bir büyük videoda birleştirebileceğiniz veya birleştirebileceğiniz çok güçlü bir video birleştirme uygulamasıdır. 2 videoyu birleştirmek için Video Birleştirme’yi kullanın. Bu uygulama video birleştirme seçeneklerini destekler ve iki videoya katılın. Birleştirilen videoyu doğrudan uygulamadan sevdiklerinizle paylaşın.Video Birleştirme ayrıca videonuzun Kalitesini seçmenize de izin verir yani Paylaşma, Normal SD, HD veya ultra HD +.Bir olayın iki farklı videosunu farklı açılardan izliyorsanız ve aynı anda oynatmak istiyorsanız o zaman bu sizin için bir uygulama. Pahalı yazılımlara gerek duymazsınız bu videoları yan yana veya yukarı ve aşağı stilde birleştirebilir ve istediğiniz sonucu telefonunuzda kolayca elde edebilirsiniz.Nasıl kullanılır.Galerinizden video seçin.Videonuz için “Desen” i seçin.Yan yana.Videonuzu yan yana birleştirin.Diziliş.Videolarınızı birbiri ardına katılın.Yukarı ve Aşağı.Videolarınızı aşağı yukarı birleştirin.Desen seçtikten sonra. Kaydet düğmesine tıklayın.Videonuz için Kalite yani Paylaşma Normal, SD, HD veya Ultra HD +.İşlemin tamamlanmasını bekleyin veya “Tamamlandığında bana bildir” seçeneğini belirleyin.“Tamamlandığında bana bildir” özelliği videonuzu arka planda işlemenizi ve tamamlandığında size bildirmenizi sağlar.Bildirim Özelliği uygulamanız açılmamış olsa bile size işlemle ilgili bildirimi gösterir.Zaman kazanın; çünkü bir kez başlatıldığında işlemin tamamlanmasını beklemeniz gerekmez.
Birleştirme Videonuzu doğrudan uygulamadan herhangi bir sosyal medya platformunda Arkadaşlarınızla kolayca paylaşın.Anahtar özellikler.Basit, akıllı ve güçlü.Kullanıcı dostu UI ile kullanımı kolay.Üretilen Yüksek Kaliteli video aynı zamanda video işleme kalitesine de bağlıdır.Videolarda MP4 ve ana formatı destekler.İki videoyu bir dosyada birleştir.Videolara tek bir yerde katılın.Farklı kare hızına, aynı kare boyutuna ve aynı ses hızı video dosyalarına katılın.
Kolay mod seçimi, yani Video Yan Yana Birleştirme, Video Yukarı ve Aşağı Birleştirme veya Sıralı Video Birleştirme.
Arka plan işlem özelliği.Bildirim özelliği.Bildirimden erişim tamamlandığında size bildirir.Birleştirilmiş Videonuzu arkadaşlarınızla veya sosyal medyada doğrudan uygulamadan paylaşın.Doğrudan Uygulamadan Birleştirilen Videoyu Sil veya Göster.Videoda filigran yok.

İNDİRME LİNKİ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

BURADAN İNDİRİNİZ.


You May Also Like

About the Author: aunlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.