PARROT VOİCE RECORDER PRO V3.1.4 APK İNDİR.

PARROT VOİCE RECORDER PRO V3.1.4 APK İNDİR.

 

PARROT VOİCE RECORDER PRO V3.1.4 APK İNDİR.

Uygulama android cihazlar için geliştirilmiş ses kayıt ve paylaşma programıdır.Papağan, tüm 3 dokunuşlar içinde ses kayıtlarını kaydetmenizi çalmanızı ve paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir ses kayıt cihazı uygulaması. Basit ve güzel bir kullanıcı arayüzü net ve dengeli ses kayıtları oluşturmanıza yardımcı olur. Bir diktafon olarak Parrot kullanın ve  sesleri telefon konuşmalarını şarkılarınızı kaydetmeye başlayın. istediğiniz her şeyi HD olarak kayıt yap.Android için en iyi diktafon ile kendinizi veya sesli mesajlarınızı yüksek kalitede kaydedin. Parrot’u indirin  ilk sesli notunuzu bugün kaydedin ve daha düzenli olmaya başlayın.Parrot Pro uygulama içi satın alma olarak mevcuttur Telefon Aramalarını kaydetmenizi Kayıtları belirli bir zaman ve tarih için planlamanızı ve izlerinizi Google Drive veya Dropbox kullanarak buluta senkronize etmenizi sağlar.Papağan zaman sınırı veya işlevsellik sınırı içermez. 100’den fazla farklı ayar kombinasyonuyla kayıtlarınızı ve çalma işlemlerinizi hassas bir şekilde yapabilirsiniz.Telefon Görüşmesi Kaydı Gelen veya giden telefon görüşmelerini aramadan önce veya sonra otomatik olarak veya istenerek kaydedin.Zamanlanmış Kayıtlar Belirli bir tarih zaman ve süre için bir kayıt programlayın.Tüm dosyalarınızı tek tek veya fermuar olarak Google Drive Dropbox veya cihazınızın herhangi bir yerinde kolayca senkronize edin.Doğru seviyeleri ne zaman aldığınızı kolayca belirlemenize yardımcı olmak için kayıt yaparken canlı ve tereyağlı yumuşak bir ses dalgası grafiği ile ses kaydı oluşturun. Standart mikrofon kamera mikrofonu veya hatta bir Bluetooth mikrofon kullanarak kayıt yapın. Ses kayıtlarınızı sezgisel takvim simgeleriyle izlemenizi animasyonları duraklatmanızı ve duraklatmanızı sağlayan basit ve güzel bir liste ile oynatın. Parçalarınızı iki basit dokunuşla en sevdiğiniz uygulamalarla paylaşın. Favori uygulamalarınız gelecekte hızlı bir şekilde paylaşmanıza olanak sağlamak için kaydedilir. Papağan’ı kullanmanıza ve arka planda çalışmaya devam etmenize izin vermek için basit ve kolay bildirimleri dahil ettik.
Android Wear: Kayıt ve oynatma işlemlerinizi doğrudan bileğinizden yönetin.WAV ve MP4 formatlarında kayıt. Örnekleme oranınızı ve bit hızını seçin. Sesinizi cihazınızın mikrofonundan video kamera mikrofonundan veya Bluetooth kulaklıktan kaydedin. Arkaplan gürültüsünü gidermek yankıyı gidermek ve kazancı otomatik olarak kontrol etmek için Android’in yerleşik kayıt efektlerini kullanın. Daha fazla güce ihtiyaç duyulan durumlar için kendi özel kazancınızı ayarlayın. Uygulamanın duraklatılmasını sağlayarak kayıt sırasında sessizliği kolayca atlayın ve zamana ve ses duyarlılığı eşiklerine göre sizin için yeniden başlatın.Kaydın ne zaman başladığını ve durduğunu belirlemenize yardımcı olmak için hem titreşim hem de bip seslerini kullanın. Kayıtların düşük frekanslarını yükseltmeye yardımcı olmak için bası güçlendirir.Sessiz sesleri bile duymak için parçanın sesini artırın.Önceden Ayarlanmış Yankı. Kaydınızı küçük bir odada veya büyük salonda oynatılmış gibi dinleyebilirsiniz. Ses kayıtları oluşturmak için mikrofonunuza erişmemiz gerekir.Parçalarınızı saklamak için tercih ettiğimiz konum olduğundan SD kartınıza erişmeniz gerekiyor.
Parrot Pro modu kullanıcıların telefon görüşmelerini kaydetmelerini sağlar. Telefonunuzun program kayıtlarında uyanmasını sağlamak için Parrot Pro’da kullanılır. Bir kaydı başlattığınızda veya durdurduğunuzda cihazınızı titretmenizi sağlayan bir ayarımız vardır.Uygulama apk boyutu 10.5 mb dir.

İNDİRME LİNKİ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

BURADAN İNDİRİNİZ.

 


You May Also Like

About the Author: aunlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.